Hitta hit och kontakt

Adress

Kapplöpningsgatan 14, 252 30 Helsingborg
(bakom Willys i Ramlösa, nära Ramlösa tågstation)

Det finns gratis parkering precis utanför kliniken. 

Kontakta oss

Clinicus Ryggcenter, kontakta oss på mail info@clinicus.nu eller på telefon: 042 – 50703

Elin Vesterskov, kiropraktor, nås på 0739-532916 eller elin@clinicus.nu

Daniel Olsen, kiropraktor, nås på 072-5632083 eller  daniel@clinicus.nu

Kelly Karlsson, kiropraktor, nås på 0729-277774 eller  kelly@clinicus.nu

Daan Kodra, naprapat, nås på 0707-832929 eller daan@clinicus.nu

Caroline Engstrand, naprapat, nås på 0738-329666 eller caroline@clinicus.nu

Alexandra Mårtensson, sjukgymnast, nås på 0760 – 248270 eller alexandra@clinicus.nu

Olivera Tosovic, yogainstruktör, nås på olivera@clinicus.nu

Madeleine Karlsson Melin, personlig tränare och gruppinstruktör, nås på 0705 – 393030  eller madeleine@clinicus.nu

Pia Maraste, klinikansvarig, nås på 0708 – 735932  eller ekonomi@clinicus.nu